logo
flag_pl flag_en flag_de

°

Wiatr:

km/h

Wesprzyj nasz klub

Wesprzyj nasz klub

28.12.2016, Wesprzyj nasz klub

Szanowni Klubowicze i Goście Armada Golf Club,

Od ponad dwóch lat realizujemy swoje działania poprzez cele statutowe związane z prowadzeniem Armada Golf Club, jako klubu golfowego, który stał się miejscem wielu wydarzeń golfowych.

Cieszymy się niezmiernie, że mijający sezon golfowy możemy uznać za bardzo udany. Szczególnymi osiągnięciami mogą pochwalić się nasi Juniorzy, którzy zdobyli 6 miejsce w rankingu PZG.

Przed nami jeszcze dużo pracy związanej z propagowaniem golfa wśród jego nowych adeptów i zwiększeniem liczby golfistów na Śląsku, a także budową kolejnych dołków oraz otwarciem pełnowymiarowego pola, co z pewnością przyczyni się do wzrostu liczby graczy na naszym polu.
Zwracamy się do Was z uprzejmą prośbą o przekazywanie dobrowolnych wpłat, ponieważ każda nawet najmniejsza pomoc jest mile widziana, co pozwoli nam szybciej osiągnąć nasze cele.

Wpłaty prosimy kierować na nasz rachunek bankowy tytułem: „Darowizna na cele statutowe” lub „Darowizna na Juniorów”

Dane do przelewu:
Stowarzyszenie „Bytomski Golf”
ul. Golfowa 3 
41-907 Bytom
Konto BGŻ Bank S.A. 52 2030 0045 1110 0000 0267 6660

Wpłacając darowiznę jeszcze w 2016 roku w najbliższym zeznaniu podatkowym możliwe jest odliczenie do 6% od dochodu od osób fizycznych (osoba prawna – firma – może odliczyć do 10% dochodu, podlegającego opodatkowaniu).